مجله دندانپزشکی کلینیک قلهک

قسط بندی ارتودنسی دندان در 1401

با توجه به قیمت بالای درمان و ارتودنسی دندان، ما در کلینیک دندانپزشکی قلهک تهران مفتخریم که بتوانیم بهترین خدمات دندانپزشکی را به صورت اقساطی ارائه دهیم.


قسط بندی ارتودنسی دندان در 1401

ارتودنسی دندان

ارتودنسی قسطی، قیمت ارتودنسی می تواند بسیار بالا باشد و بسیاری از افراد به این دلیل ارتودنسی دندان انجام نمی دهند.

با توجه به قیمت بالای درمان و ارتودنسی دندان، ما در کلینیک دندانپزشکی قلهک تهران مفتخریم که بتوانیم بهترین خدمات دندانپزشکی را به صورت اقساطی ارائه دهیم.

تعرفه ارتودنسی دندان چگونه محاسبه می شود؟

عوامل زیادی بر هزینه ها تأثیر می گذارند، اما مهم ترین آنها عبارتند از:

 • نوع وسیله ای که برای درمان اختلال استفاده می شود.
 • سن شما
 • نوع مشکل شما
 • شدت مشکل شما
 • دندانپزشکی که درمان ارتودنسی شما را انجام می دهد. به عنوان مثال، اگر شما یک متخصص ارتودنسی هستید، هزینه بیشتر است و اگر دندانپزشک هستید، هزینه اغلب کمتر است.
 • منطقه جغرافیایی که در آن زندگی می کنید.
 • طول مدت درمانی که تحت آن هستید.
 • این که آیا به جراحی یا یک روش دندانپزشکی اضافی نیاز دارید یا نه
 • دستگاه های خارجی یا داخلی (مثلا هزینه دندانپزشکی ارتودنسی به روش متحرک اگر خارجی باشد به دلیل قیمت ارز هزینه آن بالاست)

نوع عمل ارتودنسی چه تاثیری بر هزینه درمان دارد؟

ارتودنسی انواع مختلفی دارد که هر کدام قیمت متفاوتی دارند. برای اطلاع از هزینه انواع ارتودنسی کلیک کنید.

چگونه هزینه ارتودنسی دندان را کاهش دهیم؟

ارتودنسی نیز قیمت و تعرفه بالایی دارد و همین امر باعث می شود که بسیاری از مردان تحت درمان قرار گیرند و دندان ها یا فک های آنها منظم و صاف شود.

اگر دغدغه شما این است، ابتدا چند راه حل کوچک و ساده را به شما معرفی می کنیم که بتوانیم حداقل هزینه ها را کاهش دهیم و درمان شما را آغاز کنیم.

پرداخت اقساطی هزینه های ارتودنسی

هزینه ارتودنسی دندان

هزینه های نصب اولین کاری است که می توانید برای کاهش هزینه های خود انجام دهید. به متخصصی مراجعه کنید که معمولا هزینه ها را نصب می کند.

به این ترتیب و به خصوص در شرایط فعلی کشور به نفع شما خواهد بود. شما ابتدا با یک کارمزد موافقت می کنید و بعد مثلاً در 2 یا 3 قسط پرداخت می کنید.

 1. مراکز دندانپزشکی دولتی

تعدادی از مراکز دولتی دندانپزشکی (مثلاً جهاد دانشگاهی) یا دندانپزشکی زیر نظر دانشکده های دندانپزشکی داریم که تعرفه ها کمتر است.

اگر شهر شما این مراکز را دارد، سری بزنید و ببینید چقدر هزینه دارند. معمولا باید کمتر از سایر مراکز و کلینیک های خصوصی باشد.

 1. بیمه دندانپزشکی بگیرید

البته منظورم بیمه ای مثل تامین اجتماعی و اینها نیست. زیرا این بیمه ها که رایج ترین آنها نیز هستند، معمولاً هزینه عمل های زیبایی دندان را پوشش نمی دهند.

به عنوان مثال، بیمه گذاران معتقدند که چون ارتودنسی برای بهبود طرح لبخند و زیبایی، هزینه ای برای آن پرداخت نکرده ایم. اما اخیراً تعدادی استارت آپ وجود دارند که مبلغی را دریافت می کنند و شما را بیمه می کنند.

شما هزینه را به صورت ماهانه یا سالانه پرداخت می کنید و سقف پشتیبانی برای شما تعیین می شود. البته تعداد کمی از این شرکت ها هستند که ارتودنسی را بیمه می کنند.

 1. دستگاه های ایرانی

ببینید هر چه در این کشور می بینید یک نمونه بیرونی و یک نمونه تولید داخلی است. قبلا که همه چیز مرتب بود و مثلا دلار زیر 2 تومان بود، بیشتر وسایل ارتودنسی دندان از خارج می آمد.

مثلاً برای ارتودنسی اینویزیلاین اینجا معاینه و اسکن و عکس اشعه ایکس می گرفتیم و به خارج از کشور می فرستادیم و آنجا اینویزیلاین یا پلاک متحرک ساخته می شد و بهترین کیفیت را به بیمار می دادیم.

اون موقع فقط کنجکاو بودم ولی الان که دلار 26 تومن شده دیگه به ​​صرفه نیست و بهتره از محصولات ایرانی استفاده کنیم.

اگر پولتون بیاد خارجی خیلی خیلی بهتره ولی اگه میخواهید پس انداز کنید تو دستگاه های ایرانی حساب باز کنید.

 1. به یه کلینیک خوب بروید

کلینیک دندانپزشکی تخصصی قلهک با همکاری جمعی از متخصصان بنام و اعضای هیئت علمی دانشگاه های معتبر کشور تأسیس گردیده است.

این مجموعه مأموریت خود را همراهی با سایر مراکز دندانپزشکی برای ارایه خدمات تکمیلی دندانپزشکی از جمله خدمات تخصصی در تمامی رشته ها و نیز خدمات تحت بیهوشی قرارداده است.

بهره مندی از دانش علمی و تجربه بالای موسسین و متخصصان این کلینیک، همچنین امکانات و تجهیزات بروز و کارآمد از جمله ویژگی های منحصر به فرد کلینیک قلهک است.

این مجموعه در تهران یکی از مراکز تخصصی دندان می باشد که دارای دندانپزشکان متخصص است و این برای کسانی که به دنبال خدمات دندانپزشکی در کنار دندانپزشک با تجربه هستند فرصت مناسبی است تا از خدمات این مجموعه بهره مند شوید.

https://clinicgholhak.com/

دندانپزشکی دندان


 

دیدگاه شما

0

Website

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
 

ارتودنسی دندان مرحله به مرحله
ارتودنسی دندان مرحله به مرحله

24 مرداد 1401

ارتودنسی دندان نامرتب
ارتودنسی دندان نامرتب

23 مرداد 1401

طریقه ارتودنسی دندان
طریقه ارتودنسی دندان

22 مرداد 1401

ارتودنسی دندان فک جلو
ارتودنسی دندان فک جلو

20 مرداد 1401

ارتودنسی دندان فک پایین
ارتودنسی دندان فک پایین

19 مرداد 1401