ایمپلنت,ایمپلنت دندان,عوامل موثر بر ایمپلنت دندان,کاشت دندان,قیمت ایمپلنت دندان,هزینه ایمپلنت دندان,مارک ایمپلنت دندان,هزینه ایمپلنت فک بالا,هزینه ایمپلنت فک پایین,ایمپلنت دندان اقساطی,ایمپلنت دندان قسطی,بهترین جنس ایمپلنت,بهترین برند ایمپلنت,ایمپلنت آمریکایی,ایمپلنت سوئیس
مجله دندانپزشکی کلینیک قلهک

ایمپلنت دندان چه قیمتی دارد؟

اینکه ایمپلنت دندان بصورت تک و یا کاشت کامل فک صورت پذیرد بنا به درخواست میباشد. برای کاشت دندان میبایست استخوان کافی وجود داشته باشد که امری ضروری تلقی میشود. اگر تراکم استخوان کافی نباشد ، نمی توان از آن استفاده کرد، در این حالت از روشی برای تقویت آن استفاده می شود که در اصل پیوند استخوان نامیده می شود.


ایمپلنت دندان چه قیمتی دارد؟

یکی از مناسب ترین روش ها برای پرکردن جای خالی دندان ایمپلنت دندان(کاشت دندان) است. در این مقاله همچنین به بررسی قیمت ایمپلنت می پردازیم.

اینکه ایمپلنت دندان بصورت تک و یا کاشت کامل فک صورت پذیرد بنا به درخواست میباشد. برای کاشت دندان میبایست استخوان کافی وجود داشته باشد که امری ضروری تلقی میشود. اگر تراکم استخوان کافی نباشد ، نمی توان از آن استفاده کرد، در این حالت از روشی برای تقویت آن استفاده می شود که در اصل پیوند استخوان نامیده می شود.

عوامل موثر بر قیمت ایمپلنت دندان

عوامل مختلفی می توانند بر قیمت ایمپلنت های دندان در هر واحد کاشت تأثیر بگذارند. با این حال، جنس، مارک ، روکش، دستمزد دندانپزشک و درمان های مورد نیاز می توانند موثرترین عوامل در این زمینه باشند.

کاشت دندان در چند مرحله انجام می شود و به تجهیزات خاصی نیاز دارد. هرچه پزشک متخصص مربوطه دارای تخصص و تجربه بیشتری باشد ، نتیجه قابل قبول تری بدست می آید. کلینیک دندانپزشکی تخصصی قلهک در تهران یکی از مراکز تخصصی دندان، با کاملترین خدمات می باشد که دارای دندانپزشکان متخصص است و این برای کسانی که به دنبال دندانپزشک با تجربه هستند فرصت مناسبی است تا از خدمات این مجموعه بهره مند شوید.

قیمت ایمپلنت دندان

ایمپلنت دندان و هزینه های آن بسیار متفاوت است و دلیل این تفاوت قیمت ایمپلنت است. کاشت انواع مختلفی دارد ، (از جمله: ایمپلنت های فوری ، مینی ایمپلنت و کاشت دیجیتال). این نوع درمان ها با یکدیگر متفاوت هستند و از نظر قیمتی با هم تفاوت دارند.

با این وجود ، عوامل دیگری نیز در تعیین قیمت ایمپلنت دندان وجود دارد ، از جمله تعداد کاشت مورد نیاز شما حتما در هزینه نهایی تأثیر میگذارد ، یا در برخی موارد که استخوان بیمار کاهش یافته و اصطلاحاً تحلیل رفته، یا بیمار پوکی استخوان داشته باشد، به روش پیوند استخوان نیاز دارد که به هزینه نهایی اضافه می شود.

در مرکز ایمپلنت کلیه مارک های ایمپلنت بر اساس کشور سازنده ، مارک و میزان گارانتی آنها دسته بندی می شوند و همه آنها توسط متخصصان مجرب و فناوری های روز برای شما انجام می شود. همچنین مرکز ایمپلنت برای رضایت بیشتر شما آماده ارائه خدمات به کلینیک های مناطق مختلف تهران است تا دسترسی راحت تری داشته باشید.

به دلیل استفاده از تجهیزات و فناوری بالاتر و نیاز به تخصص بیشتر پزشک قیمت ایمپلنت های دیجیتال از ایمپلنت های معمولی بالاتر است. در این روش درمانی از جراحی با حداقل برش استفاده می شود و درد خونریزی در این نوع درمان کمتر از ایمپلنت های معمولی است.

نوع دیگر از ایمپلنت دندان، مینی ایمپلنت است. کاشت مینی برای همه افراد و همه شرایط قابل استفاده نیست. قطر مینی ایمپلنت ها از کاشت های معمولی کمتر است و برای از بین بردن برخی از کاستی های کاشت های معمولی ساخته شده است. مینی ایمپلنت می تواند نیاز به برخی از پیوندهای استخوان را برطرف کند ، اما برای قیمت این نوع کاشت ، ابتدا با پزشک خود مشورت کنید تا کاندیدای مناسبی برای این کاشت باشید.

چرا هزینه ایمپلنت دندان بالا است؟

ایمپلنت دندان بر خلاف سایر روش های دندانپزشکی ،  به مهارت و زمان زیادی نیاز دارد. این عمل نسبتاً حساس است و باید در ایده آل ترین شرایط ممکن انجام شود. علاوه بر این ، ساخت هر واحد کاشت دندان هزینه زیادی دارد. به همین دلیل قیمت کاشت دندان معمولاً بالا است. بعلاوه ، از آنجا که قطعات اغلب در کشورهای خارجی ساخته می شوند ، نوسانات ارز می تواند نقش بسیار مهمی در افزایش تعرفه ها داشته باشد.

هزینه ایمپلنت دندان برای فک بالا و پایین یکی است؟

تعرفه ایمپلنت دندان چه برای فک بالا و چه پایین و چه حتی دندان های جلو و عقب یکی است.

آیا میتوان به صورت قسطی تعرفه ایمپلنت دندان را پرداخت کرد؟

با توجه به اینکه بیشتر قیمت ایمپلنت مربوط به خود قطعات است ، بنابراین بیشتر مراکز درمانی هزینه های نقدی را دریافت می کنند. اما شاید بتوانید کلینیکی را پیدا کنید که هزینه شما را در دو قسط، یکی در ابتدای کاشت و دیگری در پایان کاشت و نصب روکش ، پروتز یا تاج پرداخت کنید.

بهترین جنس روکش ایمپلنت چیست؟

معمولا بیشتر افراد حرفه ای از پوشش های زیرکونیوم با کیفیت بالا استفاده می کنند. بنابراین هزینه کاشت دندان با این روکش ها بیشتر است.

بهترین برند ایمپلنت دندان چیست؟

سوئیس، سازنده بهترین کاشت های امروز جهان است. سپس ایالات متحده با ایمپلنت های سوئیس رقابت می کند. کاشت های کره ای نیز به دلیل مواد خوب و مقرون به صرفه بودن بسیار توصیه می شوند.

کلینیک دندانپزشکی قلهک

برای ترمیم و درمان دندان به روش ایمپلنت دندان احتیاج است که او را نزد فرد متخصص برد تا با توانایی بهتری به انجام کار شما بپردازند.

کلینیک قلهک در تهران یکی از مراکز تخصصی دندان می باشد که دارای دندانپزشکان متخصص است و این برای کسانی که به دنبال دندانپزشک با تجربه هستند فرصت مناسبی است تا از خدمات این مجموعه بهره مند شوید.

www.clinicgholhak.co


 

دیدگاه شما

0

Website

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
 

منع ایمپلنت دندان برای چه کسانیست؟

23 دی 1400

شاخه دندانپزشکی را بیشتر بشناسیم

02 آذر 1400

ایمپلنت دندان و کاربرد آن در دهان

18 آبان 1400

چگونگی ترمیم توسط ایمپلنت دندان

09 مهر 1400

ایمپلنت دندان با بیهوشی

09 شهریور 1400