ایمپلنت دندان,عمر ایمپلنت دندان,شرایط انجام ایمپلنت دندان,هزینه ایمپلنت دندان
مجله دندانپزشکی کلینیک قلهک

آیا در روش ایمپلنت دندان از بیهوشی استفاده می شود؟

در روش ایمپلنت دندان با بیهوشی ، بدون احساس کوچکترین دردی می توانید به زیبایی و دندانهای مورد نظر خود برسید. دندانپزشکان همچنین از روش های بسیاری برای ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات مرتبط با ایمپلنت استفاده می کنند و شما به راحتی می توانید از این خدمات لذت ببرید.


ایمپلنت دندان با بیهوشی

 

آیا در روش ایمپلنت دندان از بیهوشی استفاده می شود؟

در روش ایمپلنت دندان با بیهوشی ، بدون احساس کوچکترین دردی می توانید به زیبایی و دندانهای مورد نظر خود برسید. دندانپزشکان همچنین از روش های بسیاری برای ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات مرتبط با ایمپلنت استفاده می کنند و شما به راحتی می توانید از این خدمات لذت ببرید. همچنین می توانید قبل از کاشت مورد نظر خود ، در مورد عوارض و فواید آن صحبت کنید. اطلاعات مورد نیاز خود را بدست آورید.

دندانپزشکی با بیهوشی

در این روش با استفاده از داروهای آرامبخش، حالتی آرام و راحت برای بیمار ایجاد می شود. داروهای آرامبخش که شامل داروهای ضد اضطراب هستند به روش های مختلفی قابل استفاده هستند. در گذشته داروهای آرامبخش به رگ دست یا بازو تزریق می شد و برای بیهوشی بیمار استفاده می شد. آرام بخشی با کمک داروهای آرامبخش خوراکی رایج ترین ترفندی است که امروزه برای کاهش ترس دندان یا ترس از بیمار در بسیاری از کشورها استفاده می شود.

ایمپلنت با بیهوشی برای چه افرادی توصیه می شود؟

  • برای افرادی که درد را تحمل نمی کنند.
  • افرادی که حساسیت بالایی در دندان های خود دارند.
  • افرادی که ریفلاکس حنجره حاد دارند.
  • افرادی که به دلیل اضطراب و ترس از دندانپزشکی قادر به نشستن روی صندلی نیستند.

دندانپزشک قبل از شروع درمان برای شما دارو تجویز می کند. بیهوشی آرام بخشی ساده ترین روش بیهوشی است و فواید بیهوشی آرام بخشی به شرح زیر است:

·فراموشی موقت

دوزهای بالای بنزودیازپین باعث می شود که بیمار بعد از درمان کمتر به یاد بیاورد. این مزیت برای بیماران فوبیای دندانی بسیار خوب است ، زیرا آنها هیچ چیزی از وقایع در طول درمان به یاد نمی آورند. بنابراین ، به احتمال زیاد آنها تمایل به بازگشت و درمان در دوره های بعدی دارند.

·ایمنی بالا

تمام داروهای مورد استفاده در روش های آرام بخشی یا کاشت دندان تحت بیهوشی توسط سازمان استاندارد تأیید شده اند ، بنابراین عوارض جانبی خطرناک در بیمار بسیار نادر است.

·هشیاری نسبی

در این روش ، اگرچه به دلیل استفاده از بیهوشی ، بیمار کمی احساس گیجی و بی حالی می کند ، اما بیمار هنوز بیدار است و می تواند واکنش نشان دهد و دارای سطح هوشیاری نسبی است. از آنجا که بیمار در حین درمان بیدار است ، در صورت نیاز می تواند گوش دهد و به سوالات دندانپزشک پاسخ دهد.

استفاده از این روش خصوصاً در مواردی مانند ایمپلنت یک روزه که به دلیل انجام همزمان مصنوعی در یک روز ، طول درمان را افزایش می دهد بسیار مفید است ، زیرا بیمار مدت طولانی درمان را احساس نمی کند و بعد از کار احساس راحتی بیشتری خواهد کرد . این روش بهتر است در یک کلینیک دندانپزشکی مدرن انجام شود.

 

ایمپلنت-دندان

 

انواع ایمپلنت با بیهوشی

1.استنشاق آرام بخش

در این فرآیند ، دندانپزشک با قرار دادن ماسک بر روی بینی بیمار و استنشاق داروهای آرامبخش ، هوشیاری بیمار را کاهش می دهد. البته این آرام بخش معمولاً در سطح بسیار کمی استفاده می شود و می تواند به بیمار اجازه دهد کمی بعد از عمل دندانپزشکی رانندگی کند.

2.آرام بخش دهانی

برای این نوع آرامبخش ، دندانپزشکان به بیماران خود توصیه می کنند که یک ساعت قبل از قرار ملاقات ، قرص تجویز شده را مصرف کنند. داروهایی که معمولاً برای این منظور تجویز می شوند شامل والیوم و موارد مشابه است. دندانپزشک می تواند با افزایش یا کاهش دوز دارو ، تأثیر را بر روی بیمار کنترل کند. اگرچه این روند ممکن است آسان باشد ، اما بیماران باید از قبل آماده شوند و پس از درمان معمولاً قادر به رانندگی نیستند.

3.آرام بخش داخل وریدی

دندانپزشکان می توانند با استفاده از یک روش آرامبخشی وریدی ، یک داروی آرامبخش را مستقیم به ورید بیمار تزریق کنند. این روش تأثیر فوری بر سطح هوشیاری بیمار دارد و دندانپزشکان در صورت نیاز می توانند میزان آرام بخشی را تغییر دهند.

4.بیهوشی عمومی

در برخی موارد ، دندانپزشک ممکن است بیهوشی عمومی را به داروهای آرامبخش دیگر ترجیح دهد. در طی بیهوشی عمومی ، بیمار به خواب عمیقی فرو رفته و قادر به احساس و شنیدن چیزی نیست. با این حال ، این روش های آرام بخشی و کاشت تحت بیهوشی باید تحت نظارت یک متخصص بیهوشی متخصص انجام شود.

 

ایمپلنت-دندان

 

کلینیک دندانپزشکی قلهک در تهران

برای ترمیم و درمان دندان احتیاج است که او را نزد فرد متخصص برد تا با توانایی بهتری به انجام کار شما بپردازند.

کلینیک قلهک در تهران یکی از مراکز تخصصی دندان می باشد که دارای دندانپزشکان متخصص است و این برای کسانی که به دنبال دندانپزشک با تجربه هستند فرصت مناسبی است تا از خدمات این مجموعه بهره مند شوید.

از دانش علمی و تجربه بالای موسسین و متخصصان این کلینیک، همچنین امکانات و تجهیزات بروز و کارآمد از جمله ویژگی های منحصر به فرد کلینیک قلهک است.

www.clinicgholhak.com

کلینیک قلهک


 

دیدگاه شما

0

Website

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
 

منع ایمپلنت دندان برای چه کسانیست؟

23 دی 1400

شاخه دندانپزشکی را بیشتر بشناسیم

02 آذر 1400

ایمپلنت دندان و کاربرد آن در دهان

18 آبان 1400

چگونگی ترمیم توسط ایمپلنت دندان

09 مهر 1400

ایمپلنت دندان با بیهوشی

09 شهریور 1400