لمینت دندان,انواع لمینت دندان,مزایای لمینت دندان,معایب لمینت دندان
مجله دندانپزشکی کلینیک قلهک

انجام لمینت دندان از واجبات است؟

راه های زیادی برای بهبود طراحی لبخند شما وجود دارد و به گفته پزشک شما می توانید راه مناسب برای بهبود زیبایی لبخند خود را بیابید. یکی از این روش ها لمینت دندان است. لمینت دندان روکش نازکی است که هم رنگ دندان ها است و برای بهبود زیبایی لبخند و ظاهر کلی فرد طراحی شده است. وقتی قطعات کوچک لمینت روی دندان ها قرار می گیرند ، رنگ ، شکل ، اندازه یا طول دندان ها را به موقعیت دلخواه تغییر می دهند.


لمینت دندان

 

انجام لمینت دندان از واجبات است؟

راه های زیادی برای بهبود طراحی لبخند شما وجود دارد و به گفته پزشک شما می توانید راه مناسب برای بهبود زیبایی لبخند خود را بیابید. یکی از این روش ها لمینت دندان است. لمینت دندان روکش نازکی است که هم رنگ دندان ها است و برای بهبود زیبایی لبخند و ظاهر کلی فرد طراحی شده است. وقتی قطعات کوچک لمینت روی دندان ها قرار می گیرند ، رنگ ، شکل ، اندازه یا طول دندان ها را به موقعیت دلخواه تغییر می دهند.

مزایای اصلاح طرح لبخند

  • اصلاح طرح لبخند در زیبایی و سلامت فرد بسیار مهم است.
  • دندان های مرتب و صاف و مراقبت از دندان باعث می شود فرد کمتر از قبل از پوسیدگی دندان آسیب ببیند و به دندان هایش آسیب برساند و به آن اهمیت دهد.
  • این زیبایی به جوان شدن فرد کمک می کند و باعث می شود فرد جوانتر و زیباتر به نظر برسد.
  • این اعتماد به نفس شما را افزایش می دهد و می توانید بهتر از قبل با دیگران معاشرت کنید.
  • تمام عیوب دهان و دندان شما را درمان می کند و سلامت دهان و دندان شما را حفظ می کند.
  • اصلاح طرح لبخند مزایای بلند مدتی دارد و باعث پوسیدگی دیرتر از قبل دندان ها می شود.
  • در اصل ، دوام اصلاح طرح لبخند به سلامت دهان و دندان شما و رعایت اصول بهداشتی بستگی دارد و اگر از دندان های خود به طور کامل محافظت کنید ، نه تنها دندان ها کمتر پوسیده می شوند ، بلکه از رنگ دندان نیز جلوگیری می کند.

چه کسانی کاندید لمینت دندان هستند؟

برای فرم دهی و صاف شدن دندان کسانی که دچار دررفتگی دندان می شوند ، یعنی فاصله بین دندان های آنها زیاد است یا موقعیت دندان های آنها نامناسب است و یک فرورفتگی یا برآمدگی در آنها وجود دارد.

اگر لبه دندان شخص شکسته یا ترک خورده باشد ، لمینت دندان می تواند درمان خوبی باشد.

طرح لبخند را به درخواست مشتری تغییر دهید.

این روش همچنین برای اصلاحات جزئی دندانهای جلویی و دندانهای معمولی مثر است.

کسانی که دندانهایشان بد رنگ است. این تغییر رنگ ممکن است به دلیل سیگار کشیدن ، خوردن غذاهای رنگدانه دار ، نوشیدن زیاد قهوه و ضربه یا عصب کشی دندان باشد.

لمینت دندان برای چه کسانی مناسب نیست؟

کسانی که پوسیدگی وسیعی روی دندان های خود دارند. در این صورت انجام لمینت سرامیکی و کامپوزیت دندان برای این افراد به بعد از پوسیدگی یا عفونت لثه آنها موکول می شود.

کسانی که ساییدگی شدید مینای دندان دارند و بافت مینای آنها کافی نیست. برای چنین افرادی معمولاً باید به جای لمینت از انواع مختلف روکش دندان استفاده کنیم.

افرادی که دچار دندان قروچه هستند ، این عادت باعث شکستن روکش و در نهایت آسیب رساندن به آن می شود. البته در مطب دکتر سپهریان برای رفع مشکلات ساییدگی ناشی از دندان قروچه و کاهش عوارض دیگر عادات مخرب دهان و دندان ، گارد شب (محافظ دندان) کاملاً رایگان ارائه می شود. به این ترتیب ، این افراد می توانند از مزایای لمینت دندان نیز استفاده کنند.

 

مزایای لمینت دندان

 

مزایا و مزایای لمینت دندان

·پوشش مضرات عمده دندان:

مانند بستن فاصله بین دندان ها و اصلاح خط لبخند و تغییر رنگ گسترده یا ساییدگی های بزرگ دندان که شما را از نعمت خندیدن برای سال ها محروم کرده است.

·به سرعت اعتماد به نفس خود را در خنده و رضایت شخصی بازگردانید

لبخندی که دندان های شما در آن دیده می شود ، زیباترین و شادترین لبخند دنیاست و بدون شک تأثیر بسزایی در روح و جسم و مخاطبان شما دارد. و این شما را به فردی تبدیل می کند که اعتماد به نفس بالایی دارد و خوشحال است و از ته دل می خندد

موارد زیادی از پوشاندن ترک های بزرگ و حساسیت زیاد دندان ها به دلیل ترک های ناشی از افزایش سن

گاهی اوقات حساسیت های دندانی به دلیل ترک های کوچکی در دندان های شما ایجاد می شود که تحت درمان لمینت دندان قرار گرفته و حساسیت دندان های شما را کاهش می دهد.

·برای اصلاح ظاهر دندان ها نیازی به برش های بزرگ نیست.

برای انجام روکش ، دندان شما باید به ضخامت روکش حدود 2 میلی متر بریده شود. از طرف دیگر لمینت ها دارای برش بسیار کوچکی در حدود 0.5 میلی متر فقط در سطح خارجی دندان هستند. و آنها به شکل یک پوسته نازک روی دندان های شما قرار می گیرند.

·لمینت دندان تغییر رنگ نمی دهد یا تغییر رنگ در لمینت ها بسیار کم است.

اگر به توصیه های بعد از لمینت که دندانپزشک زیبایی به شما می گوید توجه کامل داشته باشید ، لمینت ها حداقل 10 سال یا بیشتر برای شما کار می کنند.

لمینت دندان در کلینیک دندانپزشکی قلهک

برای ترمیم و درمان دندان احتیاج است که او را نزد فرد متخصص برد تا با توانایی بهتری به انجام کار شما بپردازند.

کلینیک قلهک در تهران یکی از مراکز تخصصی دندان می باشد که دارای دندانپزشکان متخصص است و این برای کسانی که به دنبال دندانپزشک با تجربه هستند فرصت مناسبی است تا از خدمات این مجموعه بهره مند شوید.

از دانش علمی و تجربه بالای موسسین و متخصصان این کلینیک، همچنین امکانات و تجهیزات بروز و کارآمد از جمله ویژگی های منحصر به فرد کلینیک قلهک است.

www.clinicgholhak.com

کلینیک قلهک


 

دیدگاه شما

0
 

نام

ایمیل

 
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
 

قرار گیری لمینت دندان چگونه است؟

22 دی 1400

لمینت دندان برچه اساسی برای بیمار انجام میشود؟

11 دی 1400

لمینت دندان و مراقبت های ویژه بعد آن

30 آذر 1400

ایرادات لمینت دندان چیست؟

24 آذر 1400

روش لمینت دندان را بیشتر بشناسیم

14 مهر 1400