دندانپزشکی اطفال,خدمات دندانپزشکی اطفال,هزینه دندانپزشکی اطفال,کلینیک قلهک
مجله دندانپزشکی کلینیک قلهک

هزینه ویزیت اولیه دندانپزشکی اطفال

امروزه در کشور ما همچون کشورهای دیگر خدمات دندانپزشکی اطفال با بهترین روش ها صورت می پذیرد و شما با خیال آسوده و بدون نگرانی و ترس می توانید به آنها مراجعه فرمایید و مطمئن باشید که این روش ها به گونه ای است که کودک شما بدون هیچ اضطرابی همکاری لازم را انجام می دهد.


هزینه ویزیت اولیه دندانپزشکی اطفال

دندانپزشکی اطفال کمک بزرگی به دندانپزشکی داشته است. چرا که این جداسازی درمانی کوکان و بزرگسالان بسیار کار درست و به جایی بود و دندانپزشکی اطفال با بوجود آوردن محیطی زیبا و کودکانه درمان را راحت کرده و دیگر ترس و نگرانی در کودکان وجود نخواهد داشت و آنان این حس را دارند که به محیط های بازی رفته اند.

همانطور که می دانید کودکان همچون بزرگترها احتیاج دارند برای درمان و مراقبت به دندانپزشکی مراجعه کنند. چون دندان عضو مهم بدن است و اگر آسیب و خرابی داشته باشد باعث عفونت می شود و دیگر نقاط بدن را هم در بر می گیرد و در سنین بالاتر مشکلات زیادی را بوجود خواهد آورد.

متخصص دندانپزشک اطفال مانند یک پزشک متخصص کودکان است و هر آنچه مربوط به سلامتی کودک است  را می داند و دانش درمان بیمار را دارد.

 امروزه در کشور ما همچون کشورهای دیگر خدمات دندانپزشکی اطفال با بهترین روش ها صورت می پذیرد و شما با خیال آسوده و بدون نگرانی و ترس می توانید به آنها مراجعه فرمایید و مطمئن باشید که این روش ها به گونه ای است که کودک شما بدون هیچ اضطرابی همکاری لازم را انجام می دهد.

در ادامه به روش های درمانی دندانپزشکی اطفال خواهیم پرداخت.

دندانپزشکی-اطفال

درمان های دندانپزشکی اطفال

یکی از مواردی که والدین باید به آن توجه نمایند، توجه به سلامت دهان و دندان فرزند خود است. کودکان در سنین پایین متوجه مراقبت از دندان های خود نیستند و  والدین او باید بکوشند تا با آموزش های لازم و راهنمایی های صحیح اطلاعات مناسبی را در حد سن فرزند به او بدهند تا بتوانند به حفظ سلامت نیز کمک نمایند.

برای کودکان انواعی از درمان های دندانپزشکی وجود دارد و یک دندانپزشک اطفال الویت درمانش جلوگیری از پوسیدگی دندان کودک می باشد و در واقع میتوانیم بگوییم که دندان کودک را قبل از رخ دادن مشکلی درمان می کند.  هزینه های دنداپزشکی اطفال به نسبت بزرگسالان کمتر می باشد، چون جنبه پیشگیری دارد.

درمان هایی که توسط دندانپزشک اطفال انجام می گیرد:

  • فلوراید درمانی موضعی

برای جلوگیری یا درمان پوسیدگی دندان دندانپزشکان اطفال از فلوراید استفاده میکنند. فلوراید مینای دندان را تقویت می کند و بهترین کاری که یک دندانپزشک اطفال برای محافظت از پوسیدگی دندان کودک انجام می دهند فلوراید تراپی یا فلوراید درمانی است.

  • شیاربندی دندان با کمک سیلانت دندانپزشکی

سطوح جونده دندان های آسیاب در کودکان دارای شیارهایی است که مواد غذایی به آن ها گیر میکند و به دلیل زیاد بودن آن ها مسواک زدن به تنهایی قادر به پاک کردن آن ها نیست. متخصصان دندانپزشکی اطفال با کمک سیلانت های دندانپزشکی اطفال اقدام به پر کردن یا شیاربندی این حفرات میکنند تا احتمال پوسیدگی دندان را کاهش داده و مانع از آسیب دیدن مینای دندان میشود.

  • درمان ریشه دندان یا روت کانال

درست مانند بزرگسالان، گاهی اوقات کودکان نیز به درمان ریشه دندان نیاز دارند. این درمان به ما کمک میکند تا از وارد شدن آسیب به ریشه دندان ها و از دست دادن دندان های شیری یا دائمی پیشگیری کنیم.

  • باندینگ دندان

آسیب ها و شکستگی های جزئی دندانهای جلوی از جمله موارد شایع در دندانپزشکی اطفال در دوران کودکی است. دندانپزشک اطفال با کمک برخی مواد خاص که با نام باندینگ شناخته میشوند این آسیب ها را ترمیم و برطرف کنیم. جنس این مواد به گونه ای است که هم رنگ دندان هستند. مواد باندینگ دندان مقاوم بوده و با رشد کودک همچنان ماندگار هستند.

هزینه-دندانپزشکی-اطفال

هزینه دندانپزشکی اطفال چگونه است؟

در رابطه با هزینه های دندانپزشکی نمی توان قیمت  را مطرح کرد. چون برای هر فردی  با توجه به شرایطی که دارد و مدت زمانی که درمانش طول می کشد محاسبه می شود و علاوه بر آن هر درمان تعرفه مختص به خود را دارد و نسبت به دیگری متفاوت است.

حال درباره هزینه دندانپزشکی اطفال به این صورت می باشد که خود دندانپزشک نظر می دهد و مبلغ نهایی را تعیین می کند و ممکن است شما در کلینیک ها قیمت های متفاوتی را ببنید.

کلینیکی برای انجام درمان کودک شما مناسب است که با توجه به شرایط حال حاضر و بالا رفتن قیمت های وسایل و تجهیزات دندانپزشکی هزینه نهایی را مبلغی متعادل بگویند و از بهترین تجهیزات و کیفیت بالا برای کار خود استفاده نمایند تا همه بتوانند از این خدمات به راحتی بهره ببرند.

با توجه به هزینه هایی که صورت می گیرد لازم است مراقبت هایی را انجام دهید تا نتیجه درمان برای شما خوب باشد.

به دلیل اینکه بی حسی دهان و دندان پس از چند ساعت از بین می رود خوب است که کودک شما مایعات سرد و گرم نخورد و غذایی سبک به اون داده شود تا هنگام خوردن احتیاج به جویدن نداشته باشد و چیزی باعث آزار او نشود.

با توجه به نوع درمانی که کودک شما انجام داده است تا دو هفته نسبت به گرما سرما حساس است پس در این بازه زمانی مراقبت های لازم را انجام دهید. مسواک زدن دائمی و روزانه استفاده از نخ دندان برای کودکتان لازم است تا دندان های سالمی داشته باشند.

والدین باید توجه داشته باشند که دندان های شیری درست است ماندگار نیست اما احتیاج به مراقبت دارند و این کار باعث میشود که بستری مناسب برای رشد دندان های اصلی به وجود آید.

حتما لازم است که سالیانه حداقل دوبار نزد دندانپزشک اطفال رفت و معاینات لازم انجتم شود و اگر مشکلی وجود داشت سریعتر رفع گردد و کودک درد زیادی را تحمل نکند. اینگونه کودک با محیط دندانپزشکی نیز آشنا شده و ترس از چنین محیطی برایش وجود نخواهد داشت.

شما باید دندانپزشکی اطفال  برای حفظ سلامت دندان فرزند خود انتخاب مناسبی را داشته باشید در ادامه ما یکی از این مراکز معتبر دندانپزشکی را به شما معرفی خواهیم کرد تا از خدمات آنان بهره مند شوید.

کلینیک-دندانپزشکی-اطفال

کلینک قلهک دندانپزشکی اطفال مجرب در تهران

اگر صاحب فرزند هستند و به فکر کودک خود هستید و برای مراقبت از بهداشت دندان و دهان او به دنبال دندانپزشکی مجرب هستید تا با تشخیص به موقع از پوسیدگی و مشکلات دندان کودکتان جلوگیری کنید.

اگر در تهران زندگی می کنید، پیشنهاد ما برای شما کلینیک فوق تخصصی قلهک مباشد. در این مرکز درمانی متخصصین دندانپزشکی اطفال حضوردارند و شما می توانید از خدمات آنان بهره ببرید.

کلینیک قلهک در تهران یکی از مراکز تخصصی دندان می باشد که دارای دندانپزشکان متخصص کودک است و علاوه بر آن مجموعه ای از تخصص های دندانپزشکی در این مجموع جمع شده اند و شما برای گرفتن هرگونه خدمات دندانپزشکی دیگر احتیاج نیست به چندین مرکز مراجعه نمایید.

و این برای کسانی که به دنبال خدمات کامل دندانپزشکی  هستند فرصت مناسبی است تا از خدمات این مجموعه بهره مند شوید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می تواند به وب سایت کلینک مراجعه فرمایید.

www.clinicgholhak.com

 

کلینیک-دندانپزشکی-قلهک


 

دیدگاه شما

0
 

نام

ایمیل

 
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
 

شاخه دندانپزشکی را بیشتر بشناسیم

02 آذر 1400

تفاوت دندانپزشکی اطفال دنداپزشک عمومی چیست؟

18 آبان 1400

چکاپ ماهانه دندانپزشکی اطفال

21 شهریور 1400

دندانپزشکی با بیهوشی برای کودکان انجام میگیرد؟

12 شهریور 1400

چرا کودک را فقط باید نزد دندانپزشک اطفال ببریم؟

11 شهریور 1400