مجله دندانپزشکی کلینیک قلهک

قیمت روز کامپوزیت دندان

کامپوزیت دندان از روش های جدید دندانپزشکی است و باعث می شود شما داشتن لبخندی زیبا را تجربه کنید. از کامپوزیت دندان برای سفید کردن و مرتب کردن دندان ها به کار می رود و عده زیادی در حال حاضر به انجام آن رو آورده اند و صاحب دندان هایی زیبا شده اند.


 

قیمت روز کامپوزیت دندان

کامپوزیت دندان از روش های جدید دندانپزشکی است و باعث می شود شما داشتن لبخندی زیبا را تجربه کنید. از کامپوزیت دندان برای سفید کردن و مرتب کردن دندان ها به کار می رود و عده زیادی در حال حاضر به انجام آن رو آورده اند و صاحب دندان هایی زیبا شده اند.

کامپوزیت از بهترین خدماتی است که شما در دندانپزشکی می توانید از آن استفاده نمایید. دردرمان با این روش با مواد مخصوص این کار شکل ظاهری دندان شما را هم رنگ دندان های طبیعی در می آورد و لبخندی زیبا را به شما هدیه می دهند.

علاوه بر این با استفاده از این روش می توانید به ترمیم دندان های آسیب دیده بپردازید و ظاهر دندان هایتان را مرتب و زیبا سازید.

اما شاید برای شما سوال باشد که با وقت و هزینه ای که در این راه صرف می شود چه مدت کامپوزیت دندان شما عمر می کند.

در پاسخ این سوال باید گفت مدت عمر کامپوزیت در درجه اول به خود شما بستگی دارد اینکه بعد از انجام مراقبت های لازمه را انجام دهید و بهداشت دهان و دندان را به طور مداوم و مستمر رعایت کنید، می توانید مدت زمان طولانی تر از کامپوزیت دندان خود استفاده نمایید.

اما به طور کل بعد از قرار دادن کامپوزیت دندان می توانید حداقل 5 تا 8 سال برای شما عمر می کند. از مراقبت هایی که به این امر کمک می کند میتوان موارد زیر را نام برد:

شکستن پسته ، دانه ، بادام و انواع غذاهای سفت یا جویدن یخ ، ته دیگ و با دندان های طبیعی بسیار مضر است. این آسیب در مورد دندانهای کامپوزیت بسیار جدی تر است و در صورت عدم درمان ، احتمال شکستگی یا لب پریدگی بسیار بیشتر است.

عاداتی مانند نگه داشتن سوزن ، گیره مو یا هر چیز خارجی دیگر با دندان می تواند به کامپوزیت ها آسیب برساند. در واقع آنچه تضمین کننده دوام کامپوزیت دندان است ، نحوه نگهداری آن است.

 مسواک زدن و نخ دندان کشیدن و سایر مراقبت های بهداشتی که توسط پزشک توصیه شده است باید به طور کامل و منظم انجام شود تا از پوسیدگی بیشتر جلوگیری کند.

ویزیت منظم از کامپوزیت و بهداشت دندان را در برنامه سالانه خود قرار دهید. مصرف مواد رنگی مانند چای ، قهوه و تنباکو (سیگار و قلیان) باید در تمام درمان های زیبایی به حداقل برسد. تأثیر مواد رنگی روی کامپوزیت های دندانی (مواد همرنگ دندان) بیشتر از لمینت های سرامیکی و روکش است. این مراقبت در بلیچینگ دندان نیز بسیار اساسی است. کامپوزیت دندان باید در صورت شکستگی ترمیم شود.

برای روش کامپوزیت دندان از آلیاژ نقره و کامپوزیت استفاده می شود. کامپوزیت رزین فعال شده با نور هستند که وقتی اشعه آبی به آن بخورد محکم می شود.

این مواد نرم هستند و قابلیت انعطاف پذیری دارند و هزینه کمتری را نیز دارا می باشند و به دندان های طبیعی بسیار نزدیک هستند و به راحتی برای شما نصب می گردد.

 

کامپوزیت دندان

 

قیمت کامپوزیت دندان چگونه است؟

مهم ترین عامل در تفاوت قیمت در کامپوزیت دندان، کیفیت مواد مصرفی و یا برند آن است. برند های متفاوتی برای کامپوزیت وجود دارد که به طور مستقیم بر روی طول عمر و استحکامش موثر است.

یکی دیگر از عوامل مهم دستمزد پزشک است. همانطور که می دانید کامپوزیت ونیر ماده ای خمیری شکل است که بر روی دندان قرار میگیرد و بر روی دندان فرم داده شده و به کمک اشعه محکم می شود. میزان زیبایی و تناسب قرار گرفتن کامپوزیت دندان ، کاملا به تبهر دندانپزشک شما بستگی دارد.

هر چه تجربه دندانپزشک در انجام کامپوزیت شما بیشتر باشد ، دارای زیبایی و فرم بهتری خواهد بود و مسلما دستمزد یک دندانپزشک با یک همکار معمولی خود تفاوت دارد.

البته لازم به ذکر است در برخی تبلیغات ها قیمت هایی اعلام می شود و شما پس از مراجعه به کلینیک یا مطب آن ها ، هزینه های اضافه تر و بیشتری از شما گرفته می شود و برخی از خدمات را بر روی قیمت درج شده ، برای شما محاسبه نمی کنند.

پس حتما قبل از مراجعه با کلینیک مورد نظر خود صحبت نمایید و از قیمت های به روز آگاه شوید.

 

 

کامپوزیت دندان درکلینیک دندانپزشکی قلهک

همانطور که گفته شد برای ترمیم و درمان دندان احتیاج است که او را نزد فرد متخصص برد تا با توانایی بهتری به انجام کار شما بپردازند.

کلینیک قلهک در تهران یکی از مراکز تخصصی دندان می باشد که دارای دندانپزشکان متخصص است و این برای کسانی که به دنبال کامپوزیت دندان در کنار دندانپزشک با تجربه هستند فرصت مناسبی است تا از خدمات این مجموعه بهره مند شوید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می تواند به وب سایت کلینیک مراجعه فرمایید.

www.clinicgholhak.com

کلینیک دندانپزشکی قلهک

 

 

 

 


 

دیدگاه شما

0

Website

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
 

رنگ کامپوزیت دندان مانند رنگ دندان های طبیعی
رنگ کامپوزیت دندان مانند رنگ دندان های طبیعی

24 آبان 1402

 مواد موثر در استحکام کامپوزیت دندان
مواد موثر در استحکام کامپوزیت دندان

17 آبان 1402

کامپوزیت دندان در شریعتی
کامپوزیت دندان در شریعتی

15 آبان 1402

علت تغییر رنگ کامپوزیت دندان چیست؟
علت تغییر رنگ کامپوزیت دندان چیست؟

24 مهر 1402

کامپوزیت دندان روش جایگزینش وجود دارد؟
کامپوزیت دندان روش جایگزینش وجود دارد؟

07 شهریور 1402